Hakkımızda

Nakliyat sektöründe planlı ve koordineli hizmet veren Bayrampaşa evden eve nakliyat son teknolojiler ile beraber sizlere hizmet vermektedir. Eşyalarınızı adresinizden alarak yeni evinize taşıma işlemlerini gerçekleştirmekle beraber özel istifleme çalışmaları da yapmaktadır. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine uygun fiyatlar ile hizmet veren firmamız zaman kavramına önem vermektedir.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile çalışan firmamız aynı zamanda geniş filosu ile sizlere hizmet vermektedir. Firmamızın en büyük prensiplerinden biri olarak müşteri memnuniyetinin göz önüne almakla beraber aynı zamanda değerli eşyalarınızı en iyi şekilde taşımayı amaçlamaktadır. Bayrampaşa nakliyat olarak taşıma, araç yükleme ve montajlama işlemlerini yapan firmamız aynı zamanda kaliteli ve sağlıklı nakliye konusunda piyasanın liderleri arasında bulunmaktadır. Özel ambalajlama ile eşyalarınızı istiflemekle beraber köpüklü naylon ve sık aralıklarla kalın battaniyeler ile ürünlerinizi araçlarınıza uygun bir şekilde yerleştirmekteyiz.

Kırılacak eşyalarınız konusunda uzman personellerimiz tarafından özel ambalajlama yapmakla beraber aynı zamanda özel fıçılara yerleştirilerek yerleştirme işlemleri yapılmaktadır. Ev taşıma işleminizi kolay ve zahmetsiz bir hale getirmek için Bayrampaşa evden eve nakliyat firmamızın iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa evden eve nakliyat fiyatları için nakliyesi yapılacak eşyanızın bilgisi gerekmektedir. Nakliyat fiyatlarımız piyasa fiyatlarıdır.